Поведінка осіб, які мали контакт з хворими на коронавірус

Інформація щодо поведінки та дії осіб, які контактували з особами в яких підтверджений коронавірус.Особи, які контактували з хворими на коронавірус на відстані менше 1 метра повині повідомити про це свого сімейного лікаря ( з ким укладено декларацію).Ті,хто немають сімейного лікаря повині перебувати на самоізоляції та повідомити про даний контакт сімейного лікаря з Романівської амбулаторії.Якщо Ваш стан здоров‘я погіршиться- Вас госпіталізують і зроблять ПЛР-тест на коронавірус.

За дотриманням заходів самоізоляції  слідкує поліція, яка може в будь-який час навідатись до Вас з перевіркою! Якщо на вулицях села Ви помітили осіб, які мають бути на самоізоляції, але порушують її,Ви можете повідомити про це поліцію.

Громадо, просимо Вас не порушувати заходів карантину та самоізоляції! Будьте свідомими,повідомте свого сімейного лікаря чи мали Ви чи члени вашої сім‘ї контакти з хворими на коронавірус особами!

Прохання донести цю інформацію до усіх жителів села!!!
Подзвоніть своїм батькам, сестрам, братам та іншим родичам хто живе в селі і повідомти їх про те, як вони повинні діяти після контакту з особами, в яких є підтверджений діагноз коронавірусу.