Костянтин Федорович Толопко народився 1875 року в с. Під’ярків. Костянтин був сьомим сином в сім’ї. В підлітковому віці поїхав у м. Львів вивчати ремесло коваля.  У 1897 році на першій хвилі еміграції емігрував до Америки, Нью-Йорк. Там, за океаном, познайомився з майбутньою дружиною – Анастасією. Анастасія родом з м. Ярослав, Польща. В 1900 вони одружилися, а в 1902 році 11 серпня народився їх первісток – Ілля (Леон) Толопко, а в 1906 – дочка Марія. Костянтин став одним з засновників українського товариства Просвіта в Нью-Йорку, допомагав емігрантам з України, до нього зверталися за порадою чи допомогою також емігранти з Під’яркова.

Часто згадували Костянтин з дружиною Батьківщину – тож прийняли рішення і в 1908 році повернулися до дому –  в с.Під’ярків! Тут Костянтин придбав ділянку землі та побудував дім. Згодом народилися ще троє дітей: Катерина, Дмитро та Павло.

Ілля (Леон) Толопко навчався у Львівській учительській семінарії, після чого працював в вчителем в Польщі. В 1927 році повернувся в Америку з сестрою Марією. В Америці Ілля працював журналістом - редактором газети «Українські вісті», був громадським діячем, брав активну участь в житті української діаспори. Також вів письменницьку діяльність, описував життя українських емігрантів. Близьким другом Іллі був всесвітньо відомий український співак Анатолій Солов’яненко.

На першому Костянтин, на другому і третьому Ілько з синами, на четвертому фото пам'ятка до 25-ти річчя створення товариства Просвіта в Нью-Йорку.

Це Павло з внучкою і Дмитро

автор Оксана Кошіль (Химинець)